שאלות ותשובות

גן כיופון ילד פלא

פבר 14. 2013 | מאת צוות אינפוגן

ע"פ התמ"ת - מעונות יום, בתוספת 3 ימי אסרו חג, בשמחת תורה, פסח ושבועות.

פבר 14. 2013 | מאת צוות אינפוגן

ארוחת 10 - פירות, ירקות ומשהו קטן שאפינו עם הילדים. 15:30 ארוחת מנחה - פירות, ירקות, כריכים (חומוס, טחינה, סלט ביצים, אבוקדו ועוד) וכן משהו קטן שאפינו עם הילדים. ילד שמאחר לגן, תמיד, תמיד ימלא את בטנו ונפשו בעדכון ההורים כמובן.

פבר 14. 2013 | מאת צוות אינפוגן

4 חוגים פועלים בגן באופן קבוע: תנועה, טבע (חיות), מוסיקה ואפייה. כמו כן הצוות כולל בוגרות בית הספר לאמנות שימושית ולכן גם נושא האמנות מפותח ביותר.

פבר 14. 2013 | מאת צוות אינפוגן

אנו מבקשים להגיע עד 09:00, מסיבה אחת והיא הילד. כניסה לגן מלא ילדים מהווה לעיתים קושי רגשי וגורם למבוכה לילד האהוב, כמו שלא נעים לנו, כשאנו מגיעים מאוחר לאירוע "וכולם" מסתכלים עלינו..

פבר 14. 2013 | מאת צוות אינפוגן

8 מטר של ארגז חול ים - מאובזר כיד הדמיון, שמירת ניקיון יומית וחיטוי שבועי. לאחר כל פעילות, ארגז החול מכוסה. בחצר יש כל יום פעילות מודרכת ופעילות חופשית, לעיתים אפילו סיפור לפי הנושא הנלמד, כמו עכשיו באביב שבא עלינו לטובה, האכלת הציפורים שמבקרות או יציאה עם מעילים ומטריות בגשם

פבר 14. 2013 | מאת צוות אינפוגן

הילד הוא זה שקובע, תפקידנו כצוות, לתצפת ולהכיר את הילד בשיתוף ההורים וע"פ זה ללוותו. בזמן ההיכרות נוכל ללמוד מה הילד אוהב ובמה הוא בוחר וממה הוא נרתע או מתרחק. בעקבות כך ובזכות אמונם של ההורים בנו ושל הילד בנו ובזכות הקשר האוהב, מחבק ומבין, נוכל לנסות לשכנעו בתהליכים חווייתים נוספים. קבצות הגיל נקבעות עד מפגש ההורים בחנוכה, בעקבות מסקנות המפגש ובהתאם לתפקוד הילד, נוכל להעבירו לקבוצת גיל בוגרת, כל זה נכון כמובן לקבוצת הגילאים הגבולית.